Zaznacz stronę

Nowa piosenka Muzolaków pt. „Mój kraj jest Naj” to piosenka o Polsce i o tym jak ją widzą dzieci. Autorką piosenki jest Agnieszka Kopacz, której dorobek artystyczny prezentują dwie wydane już płyty Muzolaków oraz Bajka Muzyczna Czerwony Kapturek.

Piosenka „Mój kraj jest Naj” została zakwalifikowana do projektu do II edycji projektu „Piękna Nasza Polska Cała”

link do projektu: https://www.facebook.com/groups/491699184558422/

Jest to niepodległościowy projekt wspierający dla nauczycieli edukacji przedszkolnej. Autorką i realizatorką projektu jest p. Ludmiła Fabiszewska nauczycielka przedszkola z Aleksandrowa Łódzkiego. Pani Ludmiła znana jest w Polsce jako osoba kochająca muzykę, prowadząca warsztaty muzyczne dla nauczycieli. Projekt Piękna Nasza Polska Cała realizowany jest m.in. pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Bliżej Przedszkola.

Zapraszamy do śpiewania z Muzolakami.

W teledysku wystąpiły dzieci z zespołu Muzolaki Muzykalne Dzieciaki wraz z przyjaciółmi tj. Aleksandra Kopacz, Helena Kopacz, Julia Czerniawska, Marika Mady, Bartosz Alchimowicz, Iga Wiśniewska oraz Wojtek Jodda oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola Pszczółka Maja w Okonku które prezentowały przygotowane występy artystyczne z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Producentem teledysku jest Agnieszka Kopacz. Realizatorem nagrania Paweł Paliński z Oset Studio.

WSPÓŁPRACA

?