Zaznacz stronę
ban-czerwony-kapturek
ban-czerwony-kapturek
Shadow

Bajka Muzyczna Czerwony Kapturek to nowa wersja znanej wszystkim historii dziewczynki zwanej Czerwonym Kapturkiem. Projekt zrealizowany w roku 2015 jest dziełem artystycznym autorstwa Agnieszki Kopacz i Piotra Belaka z Piły.

Bajka poprzez prosty i zabawny tekst uzupełniony piękną muzyką staje się wspaniałym bodźcem do uruchomienia dziecięcej wyobraźni. Proste piosenki śpiewane przez bohaterów podają historii lekkości i radości.

Czas trwania bajki: 18 min. 53 sek.

Osoby biorące udział w projekcie

Agnieszka Kopacz –  autorka tekstu i piosenek, Czerwony Kapturek
wokalistka, autorka piosenek i opowiadań dla dzieci, prowadząca działalność artystyczną pod nazwą Okrzyk Radości Studio Kreatywne w Pile. Autorka i realizatorka audycji muzycznych dla dzieci Muzolaki Muzykalne Przedszkolaki. Osoba bardzo kreatywna i pogodna ze wspaniałym podejściem do dzieci. Mama Tobiasza, Oli i Helenki

Piotr Belak – autor muzyki
instrumentalista, aranżer, prowadzący działalność edukacyjną i rozrywkową pod nazwą Muzostacja. To właśnie w studiu nagrań Muzostacja pod czujnym uchem Piotra nagrano wszystkie ścieżki dźwiękowe do bajki Czerwony Kapturek. Współprowadzący i akompaniator w projekcie „Muzolaki Muzykalne Przedszkolaki”. Tata Marysi.

Mikołaj Wienke – Narrator
Saksofonista, student Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Członek Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej. W czasie wolnym wprowadza dzieci w świat muzyki współprowadząc audycję Muzolaki.

Renata Statucka – Mama Czerwonego Kapturka
Osoba uzdolniona aktorsko, animator i nieocenione wsparcie w działalności Okrzyku Radości, osoba kochająca dzieci, mama Alinki.

Artur Paczesny – Wilk
Pochodzący z Piły, aktor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, absolwent wydziału lalkarskiego PWST w Krakowie.

Posłuchaj fragmentów

 

Reportaż na temat bajki

 

Wywiad w Radiu Eska

 

praca_studio

lalkowe

czerwony_kapturek_ekipa

Patronat honorowy Patronat medialny Sponsor
logo-pila          logo_radio_koszalinlogo-merkuryasta-net logo-gwda
?